Vilka är vi?

Som kursledare kommer du i kontakt med flera personer hos oss på AC Group. Därför kan det vara praktiskt att veta vem som är vem, så här kommer en kort genomgång av vilka du kan tänkas ha kontakt med.

Produktchefer

Ulf Dalgaard, Användarutbildning, Systemutveckling, SQL, SharePoint
08-440 11 06, ulf.dalgaard@addskills.com

 

Jakob Gidlund, ITIL och IT-styrning samt utbildningsformer (LiveClass)
08-562 557 85, jakob.gidlund@addskills.com

Malin Berger, IT-teknik/infrastruktur
08-562 557 33, malin.berger@addskills.com

Niklas Laudon, Affärskompetens inkl. MS Project
0704496461, niklas.laudon@addskills.com

Resursplanering

Karin Hurtig, Material + ITIL-certifiering (föräldraledig)
08-562 557 42, karin.hurtig@addskills.com

 

Marjan Pakfetrat, Material + ITIL-certifiering
08-562 557 08, marjan.pakfetrat@addskills.com

 

Eyad Luqman, Öppet schemalagt
08-562 557 48, eyad.luqman@addskills.com

 

Therese Sjöberg, Företagsinternt
08-440 11 26, therese.sjoberg@addskills.com

Wendy Winlund, Företagsinternt
08-562 557 43, wendy.winlund@addskills.com

Service

Stockholm

Rania Youssef, Reception
08-440 11 18, rania.youssef@addskills.com

Lotta Åsberg, Reception
08-440 11 19, lotta.asberg@addskills.com

Joakim Olsson, IT
08-562 557 94, joakim.olsson@addskills.com

Thord Wiklund, IT
08-562 557 66, thord.wiklund@addskills.com

Göteborg

Rebecca Millby, Reception
031-749 57 02, rebecca.millby@addskills.com

Gus Johansson, IT
031-749 57 00, gus.johansson@addskills.com

Malmö

Jessica Sjöstrand, Reception
040-33 08 52, jessica.sjostrand@addskills.com